Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... impozit pt. flotant?
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

impozit pt. flotant?

exista o taxa ce se plateste anual sau trimestrial de catre cel ce are pe cineva in apartament cu viza de flotant?
nu
DA, daca are contract de inchiriere inregistrat la administratia financiara.