Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Link MFINANTE
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Link MFINANTE

Pana acum 2-3 saptamani pentru vizualizarea situatiilor firmelor din romania foloseam linkul: [ link extern ]
Din pacate acum nu mai functioneaza, are cineva noua adresa sau o alternativa ?
Multumesc.
La RECOM sunt putine informatii, ma intereseaza la Mfinante, linkul oferit de dna Simona Prica ar fi ok [ link extern ] ?
PROBLEMA e ca si acolo da eroare la introducerea CUI-lui...

Mai stie cineva ceva variante?

Multumesc anticipat
Badger, utilizator
Eu il folosesc in fiecare zi si l-am incercat chiar inainte de al posta.Poate nu introduceti un CUI corect.
Daca alegi sa vizualizati un bilant dintr-un anumit an si nu este depus mesajul nu este eroare este ceva de genul agentul economic nu figureaza ....
Contabilitate sector 4 evoCONTA, Contabil