avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 223 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Link MFINANTE
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Link MFINANTE

Pana acum 2-3 saptamani pentru vizualizarea situatiilor firmelor din romania foloseam linkul: [ link extern ]
Din pacate acum nu mai functioneaza, are cineva noua adresa sau o alternativa ?
Multumesc.
La RECOM sunt putine informatii, ma intereseaza la Mfinante, linkul oferit de dna Simona Prica ar fi ok [ link extern ] ?
PROBLEMA e ca si acolo da eroare la introducerea CUI-lui...

Mai stie cineva ceva variante?


Multumesc anticipat
Ultima modificare: Marți, 1 Martie 2011
Badger, utilizator
Eu il folosesc in fiecare zi si l-am incercat chiar inainte de al posta.Poate nu introduceti un CUI corect.
Daca alegi sa vizualizati un bilant dintr-un anumit an si nu este depus mesajul nu este eroare este ceva de genul agentul economic nu figureaza ....
Ultima modificare: Miercuri, 2 Martie 2011
Contabilitate sector 4 evoCONTA, Contabil

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Link mfinante Badger Badger Buna ziua, Pana acum 2-3 saptamani pentru vizualizarea situatiilor firmelor din romania foloseam linkul: ... (vezi toată discuția)
Vizualizare dosar fiscal anaf mirelanicola.72 mirelanicola.72 Buna ziua! va solicit ajutorul in urmatoarea problema: ma loghez pe site-ul anaf cu certificatul digital, accesez aplicatia dosar fiscal, dar imi apare ... (vezi toată discuția)
Stie cineva un site unde ma pot abona pentru a consulta date despre firme? ContSters69724 ContSters69724 am o problema, nu stiu unde sa gasesc un site care sa-mi permita sa scot date despre firme, gen certificat constatator emis de Registrul Comertului. am ... (vezi toată discuția)