Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... fisa medicala falsa pentru permis auto
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

fisa medicala falsa pentru permis auto

o persoana a fost citata in instanta ca invinuit pentru fisa medicala falsa pentru permis de conducere, acuzatie adusa conform articol 291 din cod penal.

persoana in cauza a depus la dosarul instructorului auto fisa medicala cu toate stampilele.

ce se poate face in acest caz?
daca fisa medicala este confirmata de medicii care si-au pus stampila sunt sanse de reusita. interesant este cine a facut plangerea