Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... activitate corala
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

activitate corala

lucrez in invatamant
am activat intre anii 80-90 in corul invamintului din SLATINA
va rog sa-mi spuneti daca mai exista vreun cadru legislativ si daca faptul ca am activat in acest cor ma poate ajuta cu ceva la pensie si ce documente doveditoare imi trebuie,
va multumesc anticipat

LEGE Nr. 8 din 11 ianuarie 2006
privind instituirea indemnizaţiei pentru pensionarii sistemului public de pensii, membri ai uniunilor de creatori legal constituite şi recunoscute ca persoane juridice de utilitate publică
Bruta, utilizator