avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 532 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... activitate corala
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

activitate corala

lucrez in invatamant
am activat intre anii 80-90 in corul invamintului din SLATINA
va rog sa-mi spuneti daca mai exista vreun cadru legislativ si daca faptul ca am activat in acest cor ma poate ajuta cu ceva la pensie si ce documente doveditoare imi trebuie,
va multumesc anticipat

Cel mai recent răspuns: Bruta , utilizator 10:06, 7 Martie 2011
LEGE Nr. 8 din 11 ianuarie 2006
privind instituirea indemnizaţiei pentru pensionarii sistemului public de pensii, membri ai uniunilor de creatori legal constituite şi recunoscute ca persoane juridice de utilitate publică
Ultima modificare: Luni, 7 Martie 2011
Bruta, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Reducerea drepturilor banesti se aplica si beneficiarilor de drepturi reparatorii cu caracter necontributiv? liliana petrisor liliana petrisor Cf. \"Legii nr. 8/2006 privind instituirea indemnizatiei pentru pensionarii sistemului public de pensii, membrii ai uniunilor de creatori legal constituite si ... (vezi toată discuția)
Cumul pensie cu salariu liliana petrisor liliana petrisor Va rog sa-mi elucidati urmatoarea dilema: Daca: - beneficiez de pensie pentru limita de varsta din martie 2005 - beneficiez de \"indemnizatie pentru ... (vezi toată discuția)
Legea8/2006 si legea 223/2015 ContSters377161 ContSters377161 Va rog frumos sa ma lamuriti. Ma numesc Radu si sunt pensionar MApN si beneficiez de indemnizatie pe Legea 8/2006 fiind membru UCIMR. Din 1 ian pensia mea ... (vezi toată discuția)