avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 155 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Achiziţii publice pretul contractului
Discuție deschisă în Achiziţii publice

pretul contractului

am finalizat procedura offline cu fază finala licitaţie electronică de cerere de oferte pentru vânzare bilete avion.
1. cum închei contractul, pentru ce valoare, cea iniţială estimata, 150.000 lei, potrivit caietului de sarcini, sau valoarea ofertantului câştigător, 33.000 lei, criteriul de atribuire fiind pentru pretul cel mai scazut,
2. de la buget valoarea iniţiala s-a diminuat, este sub 100.000 lei. Întrebare. care va fi pretul contractului
3. pot incheia contractul pe 1 an , până la data de 09.03.2012
mulţumesc

Cel mai recent răspuns: doinasmeu , utilizator 12:29, 9 Martie 2011
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Licitatie electronica-ce se intampla dupa 1-a runda? simonia80 simonia80 Buna ziua.Am o intrebare la care nu reusesc sa gasesc nici un raspuns in lege.Dupa prima runda de licitatie electronica,cel ce are pretul cel mai scazut ... (vezi toată discuția)
Licitaþie Katri Katri Am participat la o licitaţie publică – cerere de ofertă - unde criteriul de atribuire era preţul cel mai scăzut. Licitaţia a fost câştigată de ... (vezi toată discuția)
Pret aparent neobisnuit de scazut Mihai86P Mihai86P in cazul unei cereri de oferta offline cu final electronic pretul a scazut sub 85% din valoarea estimata ca autoritate contractanta am obligatia de ai-i cere ... (vezi toată discuția)