Forum Discuţii juridice Achiziţii publice pretul contractului
Discuție deschisă în Achiziţii publice

pretul contractului

am finalizat procedura offline cu fază finala licitaţie electronică de cerere de oferte pentru vânzare bilete avion.
1. cum închei contractul, pentru ce valoare, cea iniţială estimata, 150.000 lei, potrivit caietului de sarcini, sau valoarea ofertantului câştigător, 33.000 lei, criteriul de atribuire fiind pentru pretul cel mai scazut,
2. de la buget valoarea iniţiala s-a diminuat, este sub 100.000 lei. Întrebare. care va fi pretul contractului
3. pot incheia contractul pe 1 an , până la data de 09.03.2012
mulţumesc

~ Conținut șters la cerere ~