Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Procedura de lucru privind eliberarea carnetelor de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Procedura de lucru privind eliberarea carnetelor de munca

Prin Ordinul MMFPS nr.1083/07.03.2011 s-a aprobat procedura de lucru privind eliberarea carnetelor de munca salariatilor angajatorilor pentru care ITM-urile pastrau si completau, respectiv certificau legalitatea inregistrarilor efectuate in carnetele de munca.
freeelis a scris:

Prin Ordinul MMFPS nr.1083/07.03.2011 s-a aprobat procedura de lucru privind eliberarea carnetelor de munca salariatilor angajatorilor pentru care ITM-urile pastrau si completau, respectiv certificau legalitatea inregistrarilor efectuate in carnetele de munca.

Multumim pentru informatie!
In ce monitor a aparut va rog?
Procedură 1083 din 07/03/2011
Publicata in Monitorul Oficial, Partea I nr. 171 din 10/03/2011
Stiti care este termenul limita, pentru depunerea carnetelor de munca la ITM?
andad, utilizator
Pentru 0,25% pana la 31.03.2011 ...
freeelis a scris:

Pentru 0,25% pana la 31.03.2011 ...

Multumesc f.mult!
O zi buna!