Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Infiintare firma de reconditionat mobila
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Infiintare firma de reconditionat mobila

Buna ziua,

As dori sa va intreb ce presupune infiintarea unei firme de reconditionat mobila veche , sau eventual forma juridica de funcionare a acestei activitati.

Multumesc!
Va trebuie un SRL cu cod CAEN 9524 Repararea mobilei şi a furniturilor casnice