Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Angajare cu 14.03.2011
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Angajare cu 14.03.2011

Aplic noul cod al muncii, nu? Aplic coeficientii de salarizare din 2011?
670 lei fara coeficienti caci CCM la niv nat nu mai este valabil
andreeaw a scris:

Aplic noul cod al muncii, nu? Aplic coeficientii de salarizare din 2011?

Se aplica actualele prevederi ale Codului Muncii ...nu exista niciun nou Cod al Muncii, asa cum nu exista nici coeficienti de salarizare din 2011.
Poate numai daca va raportati la ccm la nivel de armura de activitate sa folositi coeficientii de ierrhizare pentru salarii.