Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... newsletter
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

newsletter

desi sunt abonata la newsletter nu primesc nici o informatie.Ce trebuie sa fac?
Intrati pe "Dezabonare alerte forum" ,acolo aveti mai multe optiuni,care trebuie selectate,pentru a beneficia de primirea noutatilor pe email.
Sau direct de sub profilul Dvs. de utilizator,in partea stanga sus, selectati "newsletter/alerte forum" :)
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
Buna ziua,

V-ati reabonat la newsletter si nu il primiti? Ma intereseaza exact ce anume s-a intamplat. Dintr-un mesaj anterior postat de dumneavoastra in ianuarie, am inteles ca v-ati dezabonat din greseala. Apoi v-ati reabonat?

Multumesc.
Desi apare bifata optiunea de a primi newsletterele, nu primesc nimic.Din greseala am apasat , mai demult dezabonare si din acel moment nu mai primesc nimic. Adresa de mail pe care as dori sa primesc newsletterul avocatnet este miruna_bbb@yahoo.com. Va multumesc