avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 812 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii buna ziua - nu mai primesc newsletters de la Avocatnet
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

buna ziua - nu mai primesc newsletters de la Avocatnet

nu stiu ce s-a intimplat dar de aprox 2 saptamini nu mai primesc nimic de la dvs,am gresit cu ceva?
maria
Cel mai recent răspuns: marial , utilizator 09:37, 21 Iunie 2012
Probabil din greseala v-ati dezabonat, intrati in contul dvs pe acest forum si aveti optiunea newsletter/ alerte forum, bifati acolo ce va intereseaza si veti incepe sa primiti din nou mesaje. Bafta!
am facut ceea ce mi-ati spus si tot nimic........
nu m-am dezabonat,dar nici nu mai primesc noutati,dati-mi o solutie ce sa fac...
Rugati administratorul sa vada ce s-a intamplat, sunt sigura ca veti rezolva si remedia totul. Bafta!
rog mult adm.sa remedieze deficienta
maria

Alte discuții în legătură

Informatii avocatnet elvira rosianu elvira rosianu nu mai stiu ce am gresit acum cateva luni, dar nu mai primesc comunicarile zilniice de la AvocatNet. ce trebuie sa fac pentru a primi automat pe e-mail ... (vezi toată discuția)
Cont inactiv tzuku51 tzuku51 In partea dreapta-sus scrie pe fond rosu \\"contul tau este inactiv.click aici(iesire cont). De ce este inactiv,ca sunt intrat in forum,am pus intrebari,am ... (vezi toată discuția)
Am si eu o propunere - mail-uri de la avocatnet clase74 clase74 ce-ar fi daca ati grupa toate informatiile din cursul unei zile ( de fapt toate mail-urile) intr-unul singur, maxim 2 ( dimineata si seara, de exemplu) si nu ... (vezi toată discuția)