Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii buna ziua - nu mai primesc newsletters de la Avocatnet
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

buna ziua - nu mai primesc newsletters de la Avocatnet

nu stiu ce s-a intimplat dar de aprox 2 saptamini nu mai primesc nimic de la dvs,am gresit cu ceva?
maria
Probabil din greseala v-ati dezabonat, intrati in contul dvs pe acest forum si aveti optiunea newsletter/ alerte forum, bifati acolo ce va intereseaza si veti incepe sa primiti din nou mesaje. Bafta!
am facut ceea ce mi-ati spus si tot nimic........
nu m-am dezabonat,dar nici nu mai primesc noutati,dati-mi o solutie ce sa fac...
Rugati administratorul sa vada ce s-a intamplat, sunt sigura ca veti rezolva si remedia totul. Bafta!
rog mult adm.sa remedieze deficienta
maria