Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Somer neindemnizat
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Somer neindemnizat

Buna ziua,
Doresc mai multe informatii,despre drepturile care l-e am ca somer neindemnizat.
Va multumesc,
Aurel
Daca sunteti inregistrat la Agentia de Somaj ca somer in cautarea unui loc de munca veti beneficia de un loc de munca (daca se iveste asa ceva) si de eventuale cursuri gratuite de calificare/recalificare.
Dl.Valeriu T. va multumesc pentru raspunsul d-vs.promt.
Cu stima,
Aurel Filip