Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Pentru Angajare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Pentru Angajare

buna ziua am 20 de ani sunt student la facutatea UPG ploiesti :D sunt la invatzaamant FARA TAXA si as vrea sa stii daca mas angaja cu carte de munca ...ar afecta ceva facultatea tinand cont ca sunt la FARA TAXA?????:sorry::sorry:
Nu veti avea nicio problema ...
Deci cei de la facultate nu ii intereseaza daca sunt salarian????
Nu va afecteaza cu nimic atata timp cat impacati ambele activitati, invatatul cu munca salariala.
nu , nu va afecteaza cu nimic ,.numai sa va tineti de cursuri si sa promovati examenele si sa participati la tot ce sinteti solicitat in timpul studiilor.