Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... suspendarea cauzei
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

suspendarea cauzei

buna ziua, am deschis o actiune pt constatarea dreptului de proprietate asupra unui teren, problema este ca nu s-a facut succesiunea, as vrea sa suspend cauza pana la solutionarea succesiunii.Cum trebuie sa procedez?multumesc
Ati timbrat la valoare?Daca nu, cred ca ar fi bine sa depuneti alta cerere corect intocmita si sa solicitati conexarea.La cele 2 termene anterioare procedura a fost completa?Fara dosarul in fata, e dificil de raspuns......
am timbrat la valoare, persoanele de la care am cumparat trebuie sa-si faca succesiunea pt a-mi putea continua actiunea in constatare, nu ma ocup eu de succesiune, vroiam sa stiu doar ce trebuie sa fac pana isi rezolva cu succesiunea, aman cauza, o suspend sau doar cer un termen mai lung...care e sfatul dumneavoastra?multumesc mult.