Forum Discuţii juridice Achiziţii publice caiet de sarcini
Discuție deschisă în Achiziţii publice

caiet de sarcini

exista un model? as vrea sa invat eu deoarece cine lucreaza aici nu prea imi pot da informatii. multumesc
Nu exista un model de caiet de sarcini. Intrati pe www.e-licitatie.ro si cautati anunturile care contin si documentatia de atribuire in format electronic din care va puteti inspira pentru a va intocmi propriul caiet.
uite cateva link-uri unde poti gasi modele de caiete de sarcini:
[ link extern ]
www.tools.store.ro/docs/doc_diverse/Caiet%20de%20sarcini%20grupuri%20electrogene%20-%20model.doc www.ecsoexo.ro/resurse/6.%20Anexa%203-i%20Model%20de%20Caiet%20de%20Sarcini%20(cu%20productie).doc
multumesc. cu ajutorul vostru ma simt mai putin pierduta. chiar daca nu e exact ceea ce imi trebuie de multe ori ma juta foarte mult sfaturile voastre.
recomand si eu [ link extern ]
Caiet de sarcini pentru executia si montajul tâmplariei termoizolante din PVC (Specificatie tehnica) , este un ajutor.