Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Norme inchidere an 2010
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Norme inchidere an 2010

Stie cineva care este nr.monitorului oficial sau al ordinului privind norme de inchidere a anului financiar 2010 pt societati comerciale?
Va multumesc.
O R D I N 2869
pentru modificarea și completarea unor reglementări contabile
[ link extern ]

O R D I N 2870
privind principalele aspecte legate de întocmirea și depunerea situațiilor financiare anuale
și a raportărilor anuale la unitățile teritoriale ale Ministerului Finanțelor Publice
[ link extern ]
Va multumesc!

Deasemenea, si normele de aplicare a OUG 117 ( ordin 150/ 2011) trebuiesc respectate.