Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Schimbare SC in AF
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Schimbare SC in AF

Va rog daca ma puteti ajuta cu informatii referitoare despre cum se poate transforma o societate comerciala intr-o asociatie familiala.
Va multumesc.
Nu puteti transforma SC in AF, ci doar sa va inregistrati un AF si sa dizolvati si lichidati SC.