Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... dreptul muncii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

dreptul muncii

lucrez la o firma de o luna intre timp mi-am gasit ceva ce mi-ar convenii mai mult dar nu vor sa-mi dea lichidare decat cu preaviz , ce trebuie sa fac in cazul in care cei noi nu sunt dispusi sa ma astepte 15 zile
Lipsiti nemotivat si mergeti sa incheiati noul CIM.