Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Plan de redresare necesar acordarii esalonarii la ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Plan de redresare necesar acordarii esalonarii la plata a creanteor bugetare

Buna seara
Ma puteti ajuta cu un model de plan de redresare financiara? Am nevoie sa-l anexez cererii de esalonare la plata a creantelor bugetare in baza OUG 29/2011.
Va multumesc !

loredana7703@yahoo.com
V-am trimis pe mail un formular!:)