avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 157 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Plan de redresare necesar acordarii esalonarii la ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Plan de redresare necesar acordarii esalonarii la plata a creanteor bugetare

Buna seara
Ma puteti ajuta cu un model de plan de redresare financiara? Am nevoie sa-l anexez cererii de esalonare la plata a creantelor bugetare in baza OUG 29/2011.
Va multumesc !

loredana7703@yahoo.com
Cel mai recent răspuns: Manuela Franciuc , Consultant fiscal 12:58, 2 Decembrie 2013
V-am trimis pe mail un formular!:)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Plan de redresare necesar acordarii esalonarii la plata a creanteor bugetare manuelle manuelle Buna ziua. Ma puteti ajuta cu un model de plan de redresare financiara? Am nevoie sa-l anexez cererii de esalonare la plata a creantelor bugetare in baza OUG ... (vezi toată discuția)
Model plan restructurare/redresare financiara diskus diskus Buna ziua. Ma puteti ajuta cu un model de plan de redresare financiara? Am nevoie sa-l anexez cererii de esalonare la plata a creantelor bugetare in baza ... (vezi toată discuția)
Plan de redresare necesar acordarii esalonarii la plata a creanteor bugetare MagureanuPetronela MagureanuPetronela Buna ziua. Ma puteti ajuta cu un model de plan de redresare financiara? Am nevoie sa-l anexez cererii de esalonare la plata a creantelor bugetare in baza ... (vezi toată discuția)