Forum Discuţii diverse Spune-ne cine eşti salut
Discuție deschisă în Spune-ne cine eşti

salut

sunt nela si sunt nou intrata in cercul de prieteni Avocatnet.ro si ma intereseaza admiterea la INM. Este primul an cand as dori sa particip la admitere. ce ma invatati?:-/
Pentru admiterea INM exista deja topic deschis, iar regulamentul forumului nu permite dublarea. Pentru o activitate fara probleme pe forum iti recomand sa incepi cu regulamentul de postare. Topicul de fata va fi inchis.
noi ii tinem pumnii si iti uram spor la invatat !:D