Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... NCPCiv
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

NCPCiv

Buna seara tuturor!
Va deranjez si eu cu o intrebare, pana la urma voi comform carui tratat abordati tematica pe NCPCiv?
Va multumesc si imi cer scuze daca anterior s-a mai discutat acest subiect in forum, doar ca am cautat si nu am gasit.
O seara buna si spor!

www.inm-lex.ro/fisiere/pag_9/det_1845/10617.doc

Pentru inm se va da jumatate/jumatate. Tratat nu a aparut decat al doamnei Tabarca, primul volum. Restul sunt codurile necomentate si cele adnotate si comentate (Baias si cel al domnului Boroi). Urmareste toata discutia despre pe topicul inm 2013. Nu are rost sa purtam discutii pe topicuri diferite.
:offtopic:
Sa ma scuze moderatorii pentru interventie, din punctul meu de vedere nu voi mai posta aici.
Multumesc.
ContSters170895, utilizator
Intervenţie moderator

Bună dimineaţa,

Acest subiect s-a mai discutat şi cu certitudine că se va mai discuta în topicul Admitere INM 2013, topic unde dvs. aţi mai postat şi unde vă invit să postaţi din nou pentru a respecta secţ. II, cap. 3, Deschiderea si incadrarea unui topic nou, din regulamentul de postare. Dacă nu doriţi să postaţi, aveţi opţiunea Urmăreşte subiectul, opţiune care permite primirea tuturor mesajele postate într-o discuţie fără a posta acolo. Această discuţie se închide.

Spor la învăţat!

Gabriela Pintea
Gabriela Pintea, Consilier juridic