avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 488 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... NCPCiv
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

NCPCiv

Buna seara tuturor!
Va deranjez si eu cu o intrebare, pana la urma voi comform carui tratat abordati tematica pe NCPCiv?
Va multumesc si imi cer scuze daca anterior s-a mai discutat acest subiect in forum, doar ca am cautat si nu am gasit.
O seara buna si spor!

Cel mai recent răspuns: Gabriela Pintea , Consilier juridic 02:34, 21 Aprilie 2013
www.inm-lex.ro/fisiere/pag_9/det_1845/10617.doc

Pentru inm se va da jumatate/jumatate. Tratat nu a aparut decat al doamnei Tabarca, primul volum. Restul sunt codurile necomentate si cele adnotate si comentate (Baias si cel al domnului Boroi). Urmareste toata discutia despre pe topicul inm 2013. Nu are rost sa purtam discutii pe topicuri diferite.
:offtopic:
Sa ma scuze moderatorii pentru interventie, din punctul meu de vedere nu voi mai posta aici.
Multumesc.
Ultima modificare: Sâmbătă, 20 Aprilie 2013
ContSters170895, utilizator
Intervenţie moderator


Bună dimineaţa,

Acest subiect s-a mai discutat şi cu certitudine că se va mai discuta în topicul Admitere INM 2013, topic unde dvs. aţi mai postat şi unde vă invit să postaţi din nou pentru a respecta secţ. II, cap. 3, Deschiderea si incadrarea unui topic nou, din regulamentul de postare. Dacă nu doriţi să postaţi, aveţi opţiunea Urmăreşte subiectul, opţiune care permite primirea tuturor mesajele postate într-o discuţie fără a posta acolo. Această discuţie se închide.

Spor la învăţat!

Gabriela Pintea
Ultima modificare: Duminică, 21 Aprilie 2013
Gabriela Pintea, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Informatii meseria de procuror dongen dongen Sunt stundet in Anul III la drept,si as vrea sa imbratisez meseria de procuror.As dori sa stiu mai multe despre cum pot sa devin un viitor procuror,ce ar ... (vezi toată discuția)
Admitere inm 2013 lala_larisa lala_larisa salutare. imi recomanda si mie cineva un autor pentru drept civil-obligatii conform ncc? am vazut ca au aparut mai multe carti dar nici una nu are ca autor ... (vezi toată discuția)
Bibliografie admitere inm Iulian81 Iulian81 Buna ziua! Pentru admiterea la INM bibliografia de examen este aceasi in fiecare an? Sau macar asemantoare? Daca nu cum se pot oamenii pregati in doar 60 de ... (vezi toată discuția)