Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Revisal 2011
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Revisal 2011

Buna seara,

A aparut noua varianta a REVISAL-ului???

Multumesc
Raluca Gorun a scris:

Buna seara,

A aparut noua varianta a REVISAL-ului???

Multumesc

Nu a aparut inca noua varianta a programului REVISAL.
Am versiunea 2.0.6 a programului revisal.Cu data de maine am o angajare,as vrea sa stiu daca e o alta versiune mai recenta si daca mai pot transmite eu revisalul la Itm,fiind amaratul contabil al societatii care le-a solicitat parola pt transmiterea revisalului.
multumesc!
Este ultima versiune a Revisal-ului la care se aduga cele 4 patch-uri de actualizare ... puteti tarnsmite linistit REVISAL-ul, insa de 01.08.2011 va trebui sa aveti o decizie din partea angajatorului pentru completarea si transmiterea registrului .
Am inteles ca doar cei cu atestat in r.u. pot completa revisalul, am dreptate?
crinna a scris:

Am inteles ca doar cei cu atestat in r.u. pot completa revisalul, am dreptate?

Nu aveti dreptate ... acea prevedere-proiect a picat ... HG nr.500/2011 nu reglementeaza ce conditii trebuie sa indeplineasca persoana imputernicita de catre angajator pentru a completa si transmite REVISAL-ul.