Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Art. 190 din Legea nr. 263/2010
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Art. 190 din Legea nr. 263/2010

Art. 190 din legea 263/2010 prevede ca: "Aplicatia informatica utilizata la stabilirea pensiilor se omologheaza si este publica." Constat din postarile in forum ca se emit decizii in baza legii 263/2010 ceea ce inseamna ca aceasta aplicatie informatica a fost omologata. Intrebarea mea este daca a devenit si publica si unde poate fi gasita?
1. Daca devenea publica cred ca o publica si Avocatnet.ro.
2. Se pare ca vom mai avea de asteptat.