avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1760 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... alerte forum
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

alerte forum

Am apasat din greseala pe dezabonare alerte forum si nu mai pot/stiu sa revin la starea initiala. Cum procedez sa am activ in continuare ALERTE FORUM?
Ultima modificare: Miercuri, 20 Aprilie 2011
ContSters202274, utilizator
Cel mai recent răspuns: ContSters202274 , utilizator 23:16, 20 Aprilie 2011
in coltul din dreapta sus , sub numele dv. de utilizator e un link Newsletter/ Alerte forum.

dati click acolo si rebifati casuta de alerte
Multumesc, acum a functionat, prima data nu si m-am gandit ca trebuie facut ceva in plus!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Problema: nu pot sa ma dezabonez de la alerta forum darjan darjan Buna ziua! Nu pot sa ma dezabonez de la Alerta forum. Cu cateva zile in urma am actionat din necunoastere/greseala butonu Mesaje noi, si acum primesc in ... (vezi toată discuția)
Buna ziua - nu mai primesc newsletters de la avocatnet marial marial nu stiu ce s-a intimplat dar de aprox 2 saptamini nu mai primesc nimic de la dvs,am gresit cu ceva? maria (vezi toată discuția)
Cont inactiv tzuku51 tzuku51 In partea dreapta-sus scrie pe fond rosu \\"contul tau este inactiv.click aici(iesire cont). De ce este inactiv,ca sunt intrat in forum,am pus intrebari,am ... (vezi toată discuția)