Forum Discuţii juridice Executare silită executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

executare silita

Am doua dosare de executare silta cat la suta poate sa imi traga din salariu.Pe langa aceste mai am si rata si nevoie de bani de chirie si cosu zilnic
pana la 1/2 din salariu;
se poate ajunge in instanta ca instanta sa hotrasca cat la % sa se ia din salariu?
codul de procedura civila asa prevede in cazul mai multor executari silite. maxim 1/2