Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... refuz afisare lista de plata
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

refuz afisare lista de plata

buna ziua

va rog sa ma ajutati cu un sfat in problema urmatoare

administratora incaseaza banii pt lista de plata a lunii martie, dar refuza categoric sa o afiseze la avizier

ce e de facut

multumesc
Numai lista pe martie?
Ea ce zice, de ce nu vrea?
da numai pe martie
cica nu a avut cum sa intre in scara schimbandu-se codurile interfon.

motive pt a nu vedea neregulile din liste, cum s-a mai intamplat
ce e de facut
Sa-i dati o cartela de intrat in scara.
nu le pune in scara, ca nu "poate sa intre"...sa zicem asa...dar la camera asociatiei und e se platesce intretinerea...acolo sunt afisate ? sau nici acolo nu poate intra ??? :))) ... eu cred ca daca nu le afiseaza nicaieri, trece sume aiurea sau are ceva de ascuns.
presedintele, cenzoru, membri comitet...ei ce zic? ce parerea au de toate acestea ?
are cartela d-na elga
@cavallis
presedinte-sot administratora
cenzor? pe apa sambetei.....nu avem
membri comitet .....nu se implica

ca la noi la nimeni

multumesc