Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Incetare activitate Intreprindere individuala
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Incetare activitate Intreprindere individuala

Am o II cu activitate de comercializare haine second hand. Neavand punct de lucru ( inca nu am gasit magazin de inchiriat sa-mi desfasor activitatea) ci doar Certificat constatator pentru sediul social pe care scrie ca nu am activitate (si care e valabil pana la inceperea activitatii) trebuie sa fac vreun demers la Administratia financiara sau Registrul Comertului pentru a declara ca nu vand nimic sau trebuie sa suspend activitatea (pe care n-am inceput-o) ca sa nu platesc amenda ?

ContSters113082, utilizator