avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 656 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Cultură generală Dan Puric-Cine suntem
Discuție deschisă în Cultură generală

Dan Puric-Cine suntem

Merita citita! Avem nevoie si de asta pe langa...drept
Cel mai recent răspuns: Magda Staicu , Consultant fiscal 10:12, 7 Septembrie 2009
=D>
Am citit-o,o voi reciti. Merita! Am luat 15 exemplare ca sa le dau la prieteni,sa le fac o bucurie.
Putini oameni ca el,din pacate,tot mai putini, in Romania pitoreasca.
Ar fi bine sa transpunem si in vietile noastre ceea ce aflam din astfel de carti. :yes:
eu nu am citit-o, unde gasesc cartea, la ce editura??
daca va place sa cititi in format electronic va pot trimite multe carti in acest format !
Ed.Platytera.
Pt.mai multe informatii poti intra pe Google si la Search scrii Dan Puric si dai Enter.:D
pt domnu care spunea ca are carti in format electronic, astept si eu cate ceva

Alte discuții în legătură

Ceasul rau si pisica neagra ....traditii vechi in timpuri noi. rodica_post rodica_post Superstitiile,- amuzante uneori,alteori aberante,ne determina cateodata sa facem haz de necaz,ori sa ne crucim de asemanarile intamplarilor in functie de ... (vezi toată discuția)
Oprire gropi cimitir fara atentionare Camelia1997 Camelia1997 Buna ziua, Anul acesta ne-am trezit ca ni s-au luat fara drept de apel 2 gropi de la cimitir. Cand s-a facut trecerea la registrul nou (2012) ne-au trecut, ... (vezi toată discuția)
Adio, aura ion! raser raser Adio, Aura Ion! De Lucian Avramescu Trăia înaripări și-avea candoare era, spuneau colegii, o copilă ce nu-ncerca blazări, ... (vezi toată discuția)