Forum Discuţii diverse Cultură generală Dan Puric-Cine suntem
Discuție deschisă în Cultură generală

Dan Puric-Cine suntem

Merita citita! Avem nevoie si de asta pe langa...drept
=D>
Am citit-o,o voi reciti. Merita! Am luat 15 exemplare ca sa le dau la prieteni,sa le fac o bucurie.
Putini oameni ca el,din pacate,tot mai putini, in Romania pitoreasca.
Ar fi bine sa transpunem si in vietile noastre ceea ce aflam din astfel de carti. :yes:
eu nu am citit-o, unde gasesc cartea, la ce editura??
daca va place sa cititi in format electronic va pot trimite multe carti in acest format !
Ed.Platytera.
Pt.mai multe informatii poti intra pe Google si la Search scrii Dan Puric si dai Enter.:D
pt domnu care spunea ca are carti in format electronic, astept si eu cate ceva