Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Inregistrari
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Inregistrari

O inregistrare video / audio facuta cu telefonul mobil poate avea vreo valoare ca proba
da, poate.
poate.dar trebuie a indeplineasca anumite cerinte.
Veridicitatea inregistrarii trebuie certificata fie intr-un laborator de specialitate , fie printr-o expertiza de specialitate.