Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Definitivat dupa un an?
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Definitivat dupa un an?

asa e
Am auzit un zvon conform caruia sustinerea ex de definitivat s-ar putea face, mai nou, dupa numai 1 an de la admiterea in barou, odata cu inscrierea in acest asa-zis "barou particular", mai exact un institut de profil in acdrul Univ Maiorescu...Este posibil asa ceva?! Stie cineva ceva concret pe subiect? VA multumesc mult si anticipat!
despre ce vorbiti, fratilor?