Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general declaratia 112
Discuție deschisă în Contabilitate în general

declaratia 112

Am inteles ca certificatul digital este obligatoriu de la 01 iulie doar pentru depunerea declaratiei 112, deci societatile care nu au salariati, respectiv cele suspendate(fara regim derogatoriu) pot depune in continuare 100, 300 la ghiseu, este adevarat?
Dupa ce legi sunt in vigoare acum, DA.