Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... disperat imi vreu copilul
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

disperat imi vreu copilul

sunt disperat vreau sa ma omor nu mai pot trai fara copil am facut foarte multe greseli si nu mai pot o sa ma omor nu mai pot ajutatima va rog
adrain, utilizator
Daca credeti ca ati facut multe greseli, nu mai faceti inca una.. Incercati cu calm sa reparati din greselile de pana acum. Pas cu pas si cu intelepciune veti reusi. Daca va iubiti copilul, nu puteti sa/i faceti asa ceva.. Sunteti barbat si nu trebuie sa va invinga o situatie care trece si se poate schimba in bine intr-o buna zi.
Nu disperati si fiti puternic.

Unde este copilul? Este cu mama lui? Aveti dreptul la vizitare dupa un program stabilit de instanta de judecata. Puteti sa/l luati si in vacante..
ContSters122901, utilizator
nu mai pot mie dor rau de el nu stiu ce sa fac
Nu aveti program de vizitare?
Incercati sa obtineti un program de vizita si de a petrece timp cu copilul dvs. Aveti acest drept, indiferent ca ati gresit. Daca nu sunteti decazut din drepturile parintesti, aveti drepturi egale cu ale mamei copilului dvs. si obligatii de asemenea.
daca ma poate ajuta cineva va rog sunataimi la nr 0766 851 341 sunt disperat am nev de ajutor va rogmult