Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Perioada de pensie de invaliditate este stagiu?
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Perioada de pensie de invaliditate este stagiu?

pensia de boala se i-a in considerare la vechimea in munca?va multumesc!
Pensia de invaliditate este stagiu asimilat si intra in calculul pensiei de limita de varsta.