Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Locatie Oficiul Registrului Comertului Ilfov
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Locatie Oficiul Registrului Comertului Ilfov

Buna ziua, am inteles ca ORC Ilfov s-a mutat din fosta locatie, in sediul ORC Bucuresti (de langa Piata Muncii).

Imi poate confirma cineva informatia?

Va multumesc.
Este adevarat, informatia apare pe site-ul ONRC: [ link extern ]
Functioneaza de vreo saptamana jos la parter si etajul 3.
ContSters202274, utilizator
Va multumesc pentru raspunsuri. Banuiesc ca la parter sunt referentii, se fac rezervari, se plateste, iar la et. 3 sunt grefierii si directorul.