avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 679 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Locatie Oficiul Registrului Comertului Ilfov
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Locatie Oficiul Registrului Comertului Ilfov

Buna ziua, am inteles ca ORC Ilfov s-a mutat din fosta locatie, in sediul ORC Bucuresti (de langa Piata Muncii).

Imi poate confirma cineva informatia?

Va multumesc.
Cel mai recent răspuns: ContSters116443 , utilizator 13:41, 31 Mai 2011
Este adevarat, informatia apare pe site-ul ONRC: [ link extern ]
Functioneaza de vreo saptamana jos la parter si etajul 3.
Ultima modificare: Marți, 31 Mai 2011
ContSters202274, utilizator
Va multumesc pentru raspunsuri. Banuiesc ca la parter sunt referentii, se fac rezervari, se plateste, iar la et. 3 sunt grefierii si directorul.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Rezervare firma boggieuk boggieuk Buna ziua, Am o intrebare, a facut rezervarea pentru a-mi deschide o firma la ORC Ilfov, dar eu vreau sa-mi deschid firma in Bucuresti, deci actele mi le ... (vezi toată discuția)
Certificat constatator onrc carmen.balan1967@yahoo.com carmen.balan1967@yahoo.com Buna ziua ! O societate a actionat in justitie o alta societate, pentru sume neachitate din 2010, cerand starea de faliment. Avocatul spune ca la tribunal ... (vezi toată discuția)
Modificare titlu sub care este detinut sediul social vasilemihaela23 vasilemihaela23 Buna ziua, Am si eu o nelamurire. Avem la aceeasi adresa (care este o cladire cu 3 etaje: parter, et.1, mansarda, subsol) sediul a 3 societati comerciale. ... (vezi toată discuția)