Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... regulament de ordine interioara
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

regulament de ordine interioara

buna seara,
am avut un control de la itm si m-au pus sa adaug in regulamentul intern urmatoare :
1.dispozitiile referitoare la criteriile si procedurile de evaluare profesionala a salariatiilor.
2.legea 202/2002 privind egalitatea de sanse si de tratameent intern intre femei si barbati
3. OUG 96/2003 privind protectia maternitatii la locurile de munca
Ma poate ajuta cineva cu un model?
va multumesc
Pentru punctul 1 aveti un model de regulament in partea dreapta a ecranului la documente utile.