avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 702 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... regulament de ordine interioara
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

regulament de ordine interioara

buna seara,
am avut un control de la itm si m-au pus sa adaug in regulamentul intern urmatoare :
1.dispozitiile referitoare la criteriile si procedurile de evaluare profesionala a salariatiilor.
2.legea 202/2002 privind egalitatea de sanse si de tratameent intern intre femei si barbati
3. OUG 96/2003 privind protectia maternitatii la locurile de munca
Ma poate ajuta cineva cu un model?
va multumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 19:51, 3 Iunie 2011
Pentru punctul 1 aveti un model de regulament in partea dreapta a ecranului la documente utile.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Criterii evaluare pt agenti paza alexandradian_a@yahoo.com alexandradian_a@yahoo.com Buna ziua, Ma poate ajuta cineva cu un model de criterii evaluare pt agenti de paza? Va multumesc (vezi toată discuția)
Regulament de ordine interioara cameliaborangic cameliaborangic Buna ziua, In urma cu cateva zile am avut 2 controale de la Inspectia Muncii: unul pe protectia muncii si altul pe resurse umane. La cel de resurse umane ni ... (vezi toată discuția)
Modificare c.i.m. in perioada de dinainte de concediu prenatal Alexa1985 Alexa1985 Buna ziua! Situatia mea este urmatoarea: angajatorii mei doresc un act aditional la cim-ul meu, prin care sa mi se reduca timpul de lucru de la 8 la 4h pe ... (vezi toată discuția)