Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Despre infractiuni informatice
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Despre infractiuni informatice

Exista sanse ca in recurs, sa fie modificata o sentinta data de curtea de apel alba iuli
, intr-un dosar instrumentat de actualul procuror general al rom?
ma poate ajuta cineva cu jurisprudenta in aceasta speta pe frauda informatica?
VA ROG SA MA AJUTATI CU NUMELE UNUI AVOC DE BUCURESTI SPECIALIZAT PE CEDO .
BADESCU, utilizator
sanse exista intotdeauna dar trebuie analizat dosarul. Putin probabil ca cei de la C Ap Alba sa fi gresit asa de grav incit ICCJ sa caseze decizia.
MULTUMESC PT RASPUNS.DACA JUDEC C.A.ALBA AR FI CITIT SI DOSARUL SI-AR FI JUSTIFICAT SALARIUL PE LUNA MAI.
care este obiectul dosarului? ne puteti da mai multe detalii, inclusiv despre decizia Curtii de Apel?

in momentul de fata, practica instantelor romane este neunitara in domeniul criminalitatii informatice, atat din punct de vedere al incadrarilor juridice, care difera de la un caz la altul pentru celesi tipuri de fapte ca si ca mod de individualizare a sanctiunilor sau de administrare a probatoriilor.