Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... angajare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

angajare

Buna ziua,
Am si eu o intrebare : unui viitor angajat care nu este somer in plata ii mai trebuie repartitie de la AJOFM? Si adeverinta de la medicul de familie?
da. eu am o repartitie pt un salariat care nu a benficiat de somaj. am depus la ajofm adeverinta de la medicul de familie
Da. Repartizare de la somaj si dosarul medical de angajare si fisa de aptitudini vizata de medicul de medicina muncii.
Daca nu este inregistrat la AJOFM , nici nu mai este nevoie de dispozitia respectiva
Multumesc!