Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Revisal
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Revisal

Am si eu o problema cu revisalul. Calculatorul pe care este revisalul a fost virusat, si in urma devirusarii, programul nu se mai deschide. Exista, insa baza de date acces, dar nu ma descurc la preluare pentru ca apare ca nu este instalata versiunea 1.0.0. Cum pot proceda in situatia de fata? Refac revisalul?
Cautati versiunea REVISAL 1.0.0 si instalati-o ... chiar aici pe forum s-a discutat despre aceasta versiune si era postat un link de unde se putea copia ... uitati link-ul

[ link extern ]