Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... contract parcare
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

contract parcare

buna ziua !

am solicitat un loc de parcare contra cost la Administratia Publica printr-o cerere ,au venit au marcat si ar fi trebuit sa merg sa semnez un contract in 5 zile nu m-am mai dus deoarece nu mai aveam nevoie de parcare personaliz deoarece masina a plecat din localitate si vine ocazional contract intocmit pe data de 07.07.2010 si primesc recomandata acum in 14.06.2011 sa merg la ei , acolo surpriza , m-a bagat in baza lor de date cu acel contract intocmit de ei si semnat doar de ei si scoate chitantier sa ma incaseze pe un an, plus majorari , e corect asa ceva ......numai la noi in Romania cred ?

astept un raspuns , pentru care va multumesc anticipat !
Era totusi frumos sa anuntati ca nu mai sunteti interesata de acel loc.
da stiu ca era frumos am gresit si eu dar ei .... daca au vazut ca nu m-am prezentat la semnare contract e frumos sa ma incaseze acum pe un an plus maj