Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Lg 63/2011
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Lg 63/2011

Lucrez in invatamant si am redactat decizii cu incadrarea dupa legea 63/2011 , model primit de la inspectorat, pe care deja le-am inmanat cadrelor didactice. Am auzit ca ar trebui ca aceasta decizie sa fie un act aditional la contractul de munca.Este adevarat? Va multumesc.
miron cristina, utilizator
in baza acestei decizii, intocmiti acte aditionale la cim-uri. :)