avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 898 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Lg 63/2011
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Lg 63/2011

Lucrez in invatamant si am redactat decizii cu incadrarea dupa legea 63/2011 , model primit de la inspectorat, pe care deja le-am inmanat cadrelor didactice. Am auzit ca ar trebui ca aceasta decizie sa fie un act aditional la contractul de munca.Este adevarat? Va multumesc.
Ultima modificare: Duminică, 19 Iunie 2011
miron cristina, utilizator
Cel mai recent răspuns: mihaicalinescu2005 , utilizator 10:10, 19 Iunie 2011
in baza acestei decizii, intocmiti acte aditionale la cim-uri. :)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Invatamant/contract de munca pe perioada nedeterminata/titularizare Tomita Tomita Tomita Tomita Buna ziua, in februarie 2012 am primit din partea scolii decizia de titularizare pe postul de profesor de fizica, la un liceu din Bucuresti, in baza art 253 ... (vezi toată discuția)
Spor de stabilitate natura natura Aș dori să cunosc cum se aplică legea 63/2011: lucrez în învățâmânt ca titulară din 1997,și am doi copii cu care am concediu de ... (vezi toată discuția)
Diminuare salariu marilenabaiko marilenabaiko Astazi am aflat ca salariul mi-a fost diminuat cu 15% , fiindu-mi taiat sporul de stabilitate. Lucrez in invatamant, iar din 2009 beneficiez conform legii de ... (vezi toată discuția)