Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... cerere pt recuperare taxa poluare
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

cerere pt recuperare taxa poluare

Chiar nu vrea nimeni sa ma ajute cu ceva informatii despre ce trebuie sa contina cererea pentru recuperare taxa poluare? Am inteles ca model nu vrea nimeni sa-mi dea.
Cred că ultimul model postat se referă la restituirea diferențelor dintre taxa de primă înmatriculare (aplicată până la 30 iunie 2008) și taxa de poluare aplicată de la 1 iulie 2008. Am găsit un blog unde se explică pas cu pas cum se recuperează taxa: [ link extern ] /