avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 809 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... cerere pt recuperare taxa poluare
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

cerere pt recuperare taxa poluare

Chiar nu vrea nimeni sa ma ajute cu ceva informatii despre ce trebuie sa contina cererea pentru recuperare taxa poluare? Am inteles ca model nu vrea nimeni sa-mi dea.
Cel mai recent răspuns: ababa_bee , utilizator 11:25, 3 August 2011
Cred că ultimul model postat se referă la restituirea diferențelor dintre taxa de primă înmatriculare (aplicată până la 30 iunie 2008) și taxa de poluare aplicată de la 1 iulie 2008. Am găsit un blog unde se explică pas cu pas cum se recuperează taxa: [ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Model intampinare pt recuperare taxxa de prima inmatriculare buburuza22 buburuza22 Buna ziua! Ma puteti ajuta cu un model de intampinare la tribunal pentru recuperarea taxei de prima inmatriculare si cu un model de cerere de recuperarea ... (vezi toată discuția)
Taxa auto sultanescuflorin sultanescuflorin model cerere restituire totala a taxei de poluare. (vezi toată discuția)
Pasii pentru restituirea taxei auto dkm dkm -buna seara.in 2008 am cumparat o masina second hand din spania, pe care am inmatriculat-o in romania in martie 2009, cand a trebuit sa platesc la AFP vestita ... (vezi toată discuția)