Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Procurori
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Procurori

Buna tuturor,

As dori sa aflu daca pe acest forum sunt inscrisi si procurori activi (sau fosti procurori) pe langa celelalte functii juridice. Am niste intrebari legate de domeniu si prefer sa le adresez unor indivizi competenti. Daca sunteti procuror sau ati activat ca procuror in cariera va rog sa-mi trimiteti un mesaj. Va multumesc anticipat.
Se pare ca am activat pe forumul gresit, va cer scuze pentru intrebarile si topicurile inadecvate.