Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Cum sa procedez ca sa ma pensionez de invaliditate?
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Cum sa procedez ca sa ma pensionez de invaliditate?

Lucrez de cinci ani in spania.....acuma sint in somaj.......si doresc sa ma pensionez de boala in tara..........cum trebuie sa procedez...........Barbat 4.06.1955........multumesc
maia1956, utilizator