Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... violenta in familie
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

violenta in familie

ajutorrrrr,ce se intampla atunci cand baiatul si sotul incearca sa ma omoare pe mine si pe fata??????????????nimeni nu face nimic.am sunat la foarte multe fundatii pentru violenta in familie............politia a venit si a plecat....acum sunt in spital,vai de capu meu,fata este si grav bolnava......nu mai stiu ce sa fac........daca mai stiti vreo fundatie care se ocupa cu asa ceva.......noi suntem din dambovita,fieni......ajutatine.............
Incercati si aici:
Directia de Munca si Protectie Sociala Dambovita
Compartimentul judetean cu atributii in combaterea violentei in familie

Adresa: str. Tudor Vladimirescu, nr. 1A, Targoviste
Tel /fax: 0245-606041; 0245-211675; e-mail: dmpsdb@upcmail.ro
Persoane de contact: director executiv inginer Cristiana Bucur (telefon 0723941544), director executiv adjunct economic Lucica Iorgulescu si referent de specialitate Manaila Laurentia (tel: 0722231016)

Directia de Asistenta Sociala Targoviste
Centru de adapostire a victimelor violentei in familie „Sf. Maria”

Tip centru: public
Capacitate: 6 locuri
Servicii oferite: adapost temporar; consiliere si sprijin pentru familie; consiliere psihologica, consiliere juridica si asistenta sociala
Persoana de contact: Iancu Avram, tel. 0245.610.420