Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Înfiinþare firmã
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Înfiinþare firmã

Bună,
Am auzit că dacă fac înfiinţare a unui SRL într-un sat şi sunt tânăr primesc fond nerambursabil din partea statului. Este adevărat sau nu? Dacă e drept vă rog frumos să-mi detaliaţi. Mulţumesc!
deinde.sunt anumite conditii.
informatii primesti de la registru comertului sau de la un avocat care iti infiinteaza firma