Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii pontaj paznic de noapte
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

pontaj paznic de noapte

un paznic care lucreaza de noapte e corect sa fie pontat cu 7 ore conform art 123 lit a?si pe stat sa apara ca a lucrat de exemplu 7 ore x22 zile lucratoare fara a_i afecta salariul de baza!!!multumesc!
tudorache_elvis2000 a scris:

un paznic care lucreaza de noapte e corect sa fie pontat cu 7 ore conform art 123 lit a?si pe stat sa apara ca a lucrat de exemplu 7 ore x22 zile lucratoare fara a_i afecta salariul de baza!!!multumesc!