Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale societati comerciale
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

societati comerciale

Buna seara,daca stie cineva care sunt taxele de inregistrare a unei societati si capitalu social necesar pentru inregistrarea lor in;Italia,Spania,Franta,Olanda,Suedia,Belgia si eventuale alte amanunte,multumesc.
In Grroelanda nu se percep taxe.
Cine crezi tu ca stie?
Puteti vizita site-urile Registrelor Comertului din tarile care va intereseaza. Le gasiti aici [ link extern ] .
De exemplu, pentru Franta eu am gasit aici [ link extern ]
Pentru Marea Britanie [ link extern ]
R&R MEDIASERV AFFAIRS, Consilier juridic
multumesc pentru raspuns,chiar imi sunt utile.
Cu plăcere! Doriti sa va infiintati o societate in vreuna din aceste tari?
da dar nu stiu unde exact,deoacmdata studiez problema.