Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... creare organism de certificare cu recunoastere ...
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

creare organism de certificare cu recunoastere internationala

Buna, reprezint un consortiu italian ce in prezent au necesitatea crearii unui organism de certificare cu recunoastere internationala in manag, calitatii si al celui de mediu.
As dori opinia unui consultant in domeniu in ce privesc costurile si timpul de realizare
al unui asemenea organism si gradul de dificultate al crearii lui.
Va multumesc
chestiunile acestea nu se pot posta.B-) legat de costuri in special insa va pot spune ca functioneaza ca o societate comerciala care trebuie autorizata profesional pentru certificari de catre un organism competent in domeniu.si acreditata
ContSters82289, utilizator