Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate cerere participare - recenzor recesamant 2011
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

cerere participare - recenzor recesamant 2011

Unde as putea gasi aceasta cerere,zic unii ca e tipizata....
DOMNULE PRIMAR,

Subsemnatul (a).....................................1, domiciliat (ă) în .................................., strada .................................., nr. ........, bl. ............., sc. ....., ap. ....., sector ......, CNP....................................., BI/CI seria ....., nr. .................vă rog să aprobaţi înscrierea mea pentru recrutare la Recensământul Populaţiei şi al Locuinţelor - octombrie 2011, în calitate de recenzor.
Menţionez următoarele date:
- vârsta ................. ani;
- sex
- nivel instruire - nivel studii
- profesie

- telefon - fix:
- mobil:
- locul de muncă ...................................................;
- funcţia la locul de muncă ...................................;
- telefon la locul de muncă

Anexez copie după diploma de bacalaureat şi buletin/carte de identitate ( pentru persoanele al căror nume actual diferă de cel din actul de studii se anexează şi copie după certificatul de căsătorie).

DATA, SEMNATURA,

DOMNULUI PRIMAR AL ....................
PREªEDINTELE COMISIEI LOCALE
PENTRU RECENSÃMÂNTUL POPULAŢIEI ªI AL LOCUINŢELOR

1- se inscrie nume, prenume si inţiala tatălui;
2- ani împliniţi;
3- F - femeiesc, B-bărbătesc
Ares-3, moderator