Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Transmitere Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Transmitere Revisal

Stie cineva daca pentru transmiterea noului format al Revisal trebuie o noua parola? Pe noua pagina de transmitere nu imi recunoaste parola.
julia_chi a scris:

Stie cineva daca pentru transmiterea noului format al Revisal trebuie o noua parola? Pe noua pagina de transmitere nu imi recunoaste parola.

In principiu nu ar trebui... In alt pricipiu transmiterea variantei 5 nu prea functioneaza... La Revisal 5 inca se mai lucreaza se mai modifica.. la noi ca la nimenea.. Eu l-am salvat pe stik in ambele variante si l-am depus la ghiseu... ei l-au preluat pe cel in stil vechi...in momentul in care va fi definitiv (???) il voi transmite ...
Si eu cred ca e mai bine sa folositi vechiul Revisal pana vor pune la punct noul program.
Sunt valabile vechile parole petru transmiterea REVISAL-ului cu noul program.

Asa cum s-a mai dscutat pe acest forum , pana la finalizarea definitiva a noii versiuni se poate transmite REVISAL-ul in vechea varianta .

Aplicatia Revisal 5.0.6 exporta fisiere in format RVS. Acestea trebuiesc depuse pe linkul corespunzator noului sistem aflat la adresa [ link extern ]

Versiunile anterioare de Revisal exporta fisiere in format xml.Acestea pot fi in continuare depuse (timp de trei luni incepand cu 1 august 2011) la adresa [ link extern ]

Am incercat sa transmit in vechiul program dar nu stiu ce are de nu incarca, nu functioneaza. Multumesc oricum pentru raspunsuri.
Verificati structura fisierului pe care-l transmiteti ... pentru versiunea veche fisierul trabuie sa fie in format .xml ...

Posibil sa se lucreze la site, astfel incat transmiterea sa fie foarte greu de efectuat.