Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... informati pentru proiect SRL-D
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

informati pentru proiect SRL-D

Buna ziua ,sunt administratorul unui SRL-D si am depus planul de afaceri acum patru luni si ceva dar pana acum tot in stagiu de evaluare se afla as vrea sa stiu de ce dureaza asa de mult evaluarea pentru ca in ordonanta de urgenta parca erau zece zile de la depunere la primirea raspunsului ,va multumesc daca imi puteti da ceva informatii.
Raspunsul corect va poate fi dat de catre OTIMMC din orasul resedinta de judet.Din auzite stiu ca sunt foarte multe dosare depuse si posibil ca nr. evaluatorilor sa fie redus.Incercati pe site-ul organismului teritorial sau la Agentia pentru implementare.Succes
Multumesc pentru mesaj